Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

Sedací souprava VIOLA rohová AQ-S-190

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.
Skladem
Kód: 843
42 290 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 89 kg

Sedací souprava VIOLA rohová AQ-S-190

Popis : Rozkládací sedací souprava VIOLA ROHOVÁ má celočalouněná záda, tedy je vhodná i do prostoru. Sedací souprava Vám velmi jednoduchým rozložením poskytne pohodlné a plnohodnotné lůžko vhodné i na trvalé spaní, přesněji každodenní spaní.

Lamely v konstrukci sedací soupravy Vám zaručí skvělé sezení a zároveň u spaní. Souprava umožňuje výběr ze tří otočných otomanů různých rozměrů. Otočný otoman může být vybavený kolečkami pro pohodlnější manipulaci pro jeho otočení a vytvoření lůžka.

 

Můžete si objednat i praktickou taburetku.

  

Vyberte si jednotlivé díly nebo typ, dále druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Můžete si zvolit i více barevnou sedací soupravu, například troj-barevnou, dle Vašeho přání.

Nově se dají použít látky, které se nezašpiní, tedy Vaše sedací souprava bude stále jako nová. Takzvaná funkce aquaclean, kdy špinavám místa od vína, kafe, bahna, mastnoty, propisky či od Vašeho domácího mazlíčka, setřete jen hadříkem s vodou. Nejvyšší dostupná odolnost oděru látky je 150 000 otáček, je to až neuvěřitelné, ale právě kvalitou látek se lišíme od konkurence a na sedací soupravě můžete plnohodnotně žít a užívat ji. Aniž byste byly smutní, že si ji zničíte a prošoupete !

 

Více informací u nás na prodejně.

 

Rozměry : jsou v galerii fotografií.

 

AQ-S-190 SEDACKA rozmery

 

Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.

AQ-S-190 SEDACKAa

Zvolte si barvu moření stolku.

 

 Zajistíme dopravu zboží k Vám domů, naše firma zboží vynese až na místo určení, odveze obalové materiály a poradí, jak se o daný produt starat a dokonce si můžete po dohodě, zboží sami vyzvednout u nás na prodejně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: