Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

Křeslo AQ-0949 Ušák

Kdo by neznal ušák !

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry

Skladem
Kód: 776
24 300 Kč
Kategorie: Křesla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg

Čalouněné křeslo typu AQ-0942 Ušák

Čalouněné křeslo – není ušák jako ušák – vnitřní kostra křesla je kompletně vyrobena z bukového masivu, která dodává křeslu vysokou pevnost a opravdu dlouhou životnost. Křeslo je opatřeno vysokými nožičkami opět z bukového masivu, které si můžete vybrat z různých odstínů moření. Potahový materiál můžete vybírat z široké nabídky potahových látek a pravých hovězích usní.

 


Kostra: buk, buková překližka
Sedák: vlnovcová pružina + jatex + vynutá pružina + studená PUR pěna + PES rouno + potahový materiál
Opěrák: gumotextilní popruh + studená PUR pěna + rouno + potahový materiál

 

Rozměry :

Křeslo: šířka 82 cm x hloubka 92 cm x výška 108 cm (výška sedu 43 cm)

Taburet: šířka 52 cm x hloubka 52 cm x výška 43 cm

 

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry.

Vyberte si jednotlivé díly nebo typ, dále druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Můžete si zvolit i více barevnou sedací soupravu, například troj-barevnou, dle Vašeho přání. Nově se dají použít látky, které se nezašpiní, tedy Vaše sedací souprava bude stále jako nová. Takzvaná funkce aquaclean, kdy špinavám místa od vína, kafe, bahna, mastnoty, propisky či od Vašeho domácího mazlíčka, setřete jen hadříkem s vodou. Nejvyšší dostupná odolnost oděru látky je 150 000 otáček, je to až neuvěřitelné, ale právě kvalitou látek se lišíme od konkurence a na sedací soupravě můžete plnohodnotně žít a užívat ji. Aniž byste byly smutní, že si ji zničíte a prošoupete !

 

Lze objednat i taburetku či dvojsed (dvojkřeslo) nebo trojsed (trojkřeslo) !

 

U křesla si můžete vybrat barevné moření dřeva a také barvu a druh čalounění - látka a nebo kůže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: