Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

O FIRMĚ

Rád bych Vám zde, krátce představil  firmu Jan Strnad AQ-FURNITURE.

 

Vyrábíme, vyvážíme, dovážíme, prodáváme, navrhujeme, čalouníme a opravujeme nábytek. Působíme 18 let na českém trhu, nabízíme nábytek z České republiky, z evropy a také z ostatních kontinentů, tedy z celého světa.

 

Nabízíme pouze kvalitní a prověřený nábytek s dlouhou životností, zárukou a prvotřídní kvalitou. Nabízíme i službu návrh a zařízení interiéru a nábytkové poradenství a to zcela zdarma.

 

Máme zkušenosti i s velkými hromadnými zakázkami.

 

Naše produkty : jídelní židle, pracovní a kancelářské židle, barové židle, jídelní stoly, konferenční stoly, TV stolky, PC stolky, pracovní a kancelářské stoly, jídelní sety, sedací soupravy a křesla, křesla, kyvná křesla, TV křesla, houpací křesla, paravany, zrcadla, věšáky, němmé sluhy, stojany na šaty, zahradní nábytek, ložnice a postele - příslušenství např. matrace a rošty, komody, skříně, taburetky, hokry a klekačky, design nábytek, dětská nábytek, koupelnový nábytek, předsíňový nábytek, věšáky, botníky, stojany na šaty, štendry, dětský nábytek, ratan, proutí, exotické materiály a bytové doplňky.

 

Doprava zboží k zákazníkovi :

 

1. Zajistíme dopravu, naší firemní, odborná doprava i vynáška a instrukce, jak se o daný produkt starat.

 

2. Zboží zasíláme přes českou poštu, zásilka je zde pojištěna při dopravě proti ztrátě a nebo poničení a lze sledovat online přes internet nebo Váš chytrý mobil. Zasíláme do celého světa.

 

3. Zboží si můžete sami odvést z naší prodejny nebo skladu.

 

Spokojený zákazník, to je u nás samozřejmost. Klademe na komunikace a požadavky zákazníka velký ohled.

 

V případě nejasností či dotazů, nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

 

Každý obchod je pro nás důležitý, vážíme si Vaší spokojenosti a děkujeme za naše doporučení.

 

Hezký zbytek dne.

Jan Strnad Praha