Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

Sedací souprava PEGGY AQ-S-211

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.
Skladem
Kód: 852
56 490 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 69 kg

Sedací souprava PEGGY AQ-S-211

Popis : Rozkládací sedací souprava má celočalouněná záda, tedy je vhodná i do prostoru. Sedací souprava Vám velmi jednoduchým rozložením poskytne pohodlné a plnohodnotné lůžko vhodné. Výklopné podpěrky hlavy. Vyberte si barvu dřevěných nožiček, případně můžete zvolit kovové.

Vyberte si jednotlivých díly nebo typ, dále druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Můžete si zvolit i více barevnou sedací soupravu, například troj-barevnou, dle Vašeho přání. Nově se dají použít látky, které se nezašpiní, tedy Vaše sedací souprava bude stále jako nová. Takzvaná funkce aquaclean, kdy špinavám místa od vína, kafe, bahna, mastnoty, propisky či od Vašeho domácího mazlíčka, setřete jen hadříkem s vodou. Nejvyšší dostupná odolnost oděru látky je 150 000 otáček, je to až neuvěřitelné, ale právě kvalitou látek se lišíme od konkurence a na sedací soupravě můžete plnohodnotně žít a užívat ji. Aniž byste byly smutní, že si ji zničíte a prošoupete !

 

 

Rozměry

Snímek obrazovky 2023-02-25 v 13.47.22

  

Můžete si vybrat i pevné křeslo, pevný dvojsed, pevný nebo rozkládací trojsed, taburetku. Dále můžete mít ROH, rohovou sedací soupravu, orientovanou v vlevo nebo v pravo, má úložný prostor a i možnost rozkládací postele. 

 

Snímek obrazovky 2023-02-25 v 13.51.44

 

Nastavitelné podpěrky hlavy.

 

sedacka Peggy AQ-S-211

 

Úložný prostor a rozkládací postel je součastí rohového provedení sedací soupravy.

 

sedacka Peggy AQ-S-211d

 

Vyberte si barvu dřevěných nožiček, případně můžete zvolit kovové.

 

Snímek obrazovky 2023-02-25 v 17.26.19Snímek obrazovky 2023-02-25 v 17.26.22

 

 Barevné možnosti moření nožiček.

 

 

 Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.

 

Více informací u nás na prodejně.

 

 Zajistíme dopravu zboží k Vám domů, naše firma zboží vynese až na místo určení, odveze obalové materiály a poradí, jak se o daný produt starat a dokonce si můžete po dohodě, zboží sami vyzvednout u nás na prodejně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: