Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

Sedací souprava OSLO NINA AQ-S-380

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.
Skladem
Kód: 690
38 790 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 69 kg

Sedací souprava OSLO NINA AQ-S-380

Popis : Rozkládací sedací souprava OSLO NINA má celočalouněná záda, tedy je vhodná i do prostoru. Sedací souprava Vám velmi jednoduchým rozložením poskytne pohodlné a plnohodnotné lůžko vhodné i na trvalé spaní, přesněji každodenní spaní. V kovovém pevném rámu jsou lamely a na nich matrace. Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Můžete si zvolit i více barevnou sedací soupravu, například troj-barevnou, dle Vašeho přání. Nově se dají použít látky, které se nezašpiní, tedy Vaše sedací souprava bude stále jako nová. Takzvaná funkce aquaclean, kdy špinavám místa od vína, kafe, bahna, mastnoty, propisky či od Vašeho domácího mazlíčka, setřete jen hadříkem s vodou.

Více informací u nás na prodejně.

Rozměry : jsou v galerii fotografií.

například VARIANTA č.1 šíře soupravy je 195 cm x 98 cm hloubka, područka je 17 cm široká, výška sedáku je 45 cm a celková výška je 88 cm

například VARIANTA č.2 šíře soupravy je 215 cm x 98 cm hloubka, područka je 17 cm široká, výška sedáku je 45 cm a celková výška je 88 cm

Lůžko má po rozložení plochu 160 x 195 cm nebo 140 x 195 cm dle tipu sedací soupravy

 

Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.

 

 Zajistíme dopravu zboží k Vám domů, naše firma zboží vynese až na místo určení, odveze obalové materiály a poradí, jak se o daný produt starat a dokonce si můžete po dohodě, zboží sami vyzvednout u nás na prodejně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: