Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

Sedací souprava LYON AQ-S-360

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.
Na dotaz
Kód: 430
39 750 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 69 kg

Sedací souprava LYON AQ-S-360

Popis : Rozkládací sedací souprava Lyon má celočalouněná záda, tedy je vhodná i do prostoru. Sedací souprava Vám velmi jednoduchým rozložením poskytne pohodlné a plnohodnotné lůžko vhodné i na trvalé spaní. Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Můžete si zvolit i více barevnou sedací soupravu, například troj-barevnou, dle Vašeho přání. Nově se dají použít látky, které se nezašpiní, tedy Vaše sedací souprava bude stále jako nová.

Více informací u nás na prodejně.

Rozměry : jsou v galerii fotografií.

VARIANTA č.1 trojsed rozkládací šíře soupravy je 233 cm x 99 cm hloubka, područka je 18,5 cm široká, výška sedáku je 45 cm a celková výška je 88 cm

VARIANTA č.2 rohová levá nebo pravá šíře soupravy je 254 cm , područka je 18 cm široká, výška sedáku je 45 cm a celková výška je 88 cm

Lůžko má po rozložení plochu 160 x 196 cm nebo 160 x 218 cm dle tipu sedací soupravy

 

Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.

 

 Zajistíme dopravu zboží k Vám domů, naše firma zboží vynese až na místo určení, odveze obalové materiály a poradí, jak se o daný produt starat a dokonce si můžete po dohodě, zboží sami vyzvednout u nás na prodejně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: