Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

Sedací souprava KANSAS rohová AQ-S-180

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.
Skladem
Kód: 844
39 990 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 89 kg

Sedací souprava KANSAS rohová AQ-S-180

Popis : Sedací souprava má celočalouněná záda, tedy je vhodná i do prostoru.Moderný a elegantní design, který přináší lehkost do interiéru postavený na vysokých kovových nožičkách ( 17cm ). Široká variabilita rozměrů. Volné polštářky.

 

Můžete si objednat i praktickou taburetku. Dále si můžete vybrat modulovou rohovou variantu nebo variantu do U, případně jen křeslo, dojsed či trojsed.

  

Vyberte si jednotlivé díly nebo typ, dále druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Můžete si zvolit i více barevnou sedací soupravu, například troj-barevnou, dle Vašeho přání.

Nově se dají použít látky, které se nezašpiní, tedy Vaše sedací souprava bude stále jako nová. Takzvaná funkce aquaclean, kdy špinavám místa od vína, kafe, bahna, mastnoty, propisky či od Vašeho domácího mazlíčka, setřete jen hadříkem s vodou. Nejvyšší dostupná odolnost oděru látky je 150 000 otáček, je to až neuvěřitelné, ale právě kvalitou látek se lišíme od konkurence a na sedací soupravě můžete plnohodnotně žít a užívat ji. Aniž byste byly smutní, že si ji zničíte a prošoupete !

 

Více informací u nás na prodejně.

 

Rozměry : jsou v galerii fotografií.

 

Snímek obrazovky 2023-02-12 v 19.31.21

 

Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.

 

GKT KANSAS AQ-S-180a

GKT KANSAS AQ-S-180b

GKT KANSAS AQ-S-180

GKT KANSAS AQ-S-180c

GKT KANSAS AQ-S-180d

 

 

 Zajistíme dopravu zboží k Vám domů, naše firma zboží vynese až na místo určení, odveze obalové materiály a poradí, jak se o daný produt starat a dokonce si můžete po dohodě, zboží sami vyzvednout u nás na prodejně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: