Zastavte se u nás na prodejně v Praze.

Sedací souprava MADRID ZOFO AQ-S-500

Vyberte si druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.
Skladem
Kód: 739
45 790 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 69 kg

Sedací souprava MADRID ZOFO AQ-S-500

Popis : Elegantní a moderní sedací souprava má celočalouněná záda, tedy je vhodná i do prostoru. Jedná se o sektor, můžete si vybrat jednotlivé díly a dle, Vaší aktuální potřeby je poskládat, přijde návštěva ? Díly můžete rozprostřít po místnosti. Případně je jinak a libovolně seskládat, samozřejmě je i skvělá samotná taburetka ! Krásné vysoké nohy, které jsou součástí jednotlivých dílů, sektorů. Ty se dají zakoupit i samostatně. Velké polštáře se také hodí pro Vaše pohodlí sezení a odpočívání.

Vyberte si orientaci LEVÉ nebo PRAVÉ u jednotlivých dílů, dále druh a barvu čalounění, na výběr je cca 300 látek a 76 kůží i barva nožiček lze přizpůsobit. Můžete si zvolit i více barevnou sedací soupravu, například troj-barevnou, dle Vašeho přání. Nově se dají použít látky, které se nezašpiní, tedy Vaše sedací souprava bude stále jako nová. Takzvaná funkce aquaclean, kdy špinavám místa od vína, kafe, bahna, mastnoty, propisky či od Vašeho domácího mazlíčka, setřete jen hadříkem s vodou. Nejvyšší dostupná odolnost oděru látky je 150 000 otáček, je to až neuvěřitelné, ale právě kvalitou látek se lišíme od konkurence a na sedací soupravě můžete plnohodnotně žít a užívat ji. Aniž byste byly smutní, že si ji zničíte a prošoupete !

Nožičky jsou nerezové v antracitové barvě.

sedaci souprava MADRID ZOFO AQ-S-500 detail nozicek

 

 

Rozměry

 

sedaci souprava MADRID ZOFO AQ-S-500 rozmery

 sedaci souprava MADRID ZOFO AQ-S-500a

sedaci souprava MADRID ZOFO AQ-S-500ch

Za příplatek lze upravit i rozměry sedací soupravy.

 

Více informací u nás na prodejně.

 

 Zajistíme dopravu zboží k Vám domů, naše firma zboží vynese až na místo určení, odveze obalové materiály a poradí, jak se o daný produt starat a dokonce si můžete po dohodě, zboží sami vyzvednout u nás na prodejně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: